Тканини та температури

Вкладиші COCOON Travel Sheets
Матеріал Вага +Температура
Silk & Ripstop Silk 160 гр. +5,3 °C
Silk-Cotton 220 гр. +4,8 °C
Egyptian Cotton 260 гр. +3,9 °C
Cotton 410 гр. +2,9 °C
Organic Cotton 460 гр. +2,9 °C
Flannel 530 гр. +6,7 °C
Merino Wool 600 гр. +7,0 °C
Thermolite Silkweight 195 гр. +6,3 °C
Thermolite Performer 340 гр. +7,0 °C
Thermolite Radiator 460 гр. +9,0 °C
CoolMax® 305 гр. +4,7 °C
Microfiber 290 гр. +3,0 °C
Microfleece 910 гр. +8,0 °C
Вкладиші COCOON Mummy Liners
Матеріал Вага +Температура
Silk & Ripstop Silk 135 гр. +5,3 °C
Silk-Cotton 180 гр. +4,8 °C
Egyptian Cotton 210 гр. +3,9 °C
Cotton 340 гр. +2,9 °C
Organic Cotton 380 гр. +2,9 °C
Flannel 450 гр. +6,7 °C
Merino Wool 495 гр. +7,0 °C
Thermolite Silkweight 160 гр. +6,3 °C
Thermolite Performer 280 гр. +7,0 °C
Thermolite Radiator 370 гр. +9,0 °C
CoolMax® 255 гр. +4,7 °C
Microfiber 230 гр. +3,0 °C
Microfleece 570 гр. +6,2 °C

Вказані в таблиці температури слід відняти від температур Вашого спальника. Наприклад: якщо Ваш спальний мішок має температуру комфорту -7°C, то використовуючи разом з ним вкладиш COCOON Mummy Liner з шовку (Silk), можна вважати що температура комфорту знижується до -12,3°C.

Silk & Ripstop Silk (шовк, шовк Ripstop)
Високоякісний шовк – оптимальна тканина для зменшення розмірів та ваги спорядження. Він дихає, приємний до шкіри, а також "реагує" на зміни температур – зберігає прохолоду в умовах тропіків та тепло у горах.

Шовк з посиленими волокнами (Ripstop Silk) є міцнішим та більш стійким за звичайни завдяки спеціальній сітці з міцніших шовкових волокон – інноваціної розробки COCOON.

Silk-Cotton (шовк+бавовна)
Silk-cotton – це комбінація шовку та єгипетської бавовни. Результат – вишукана та довговічна тканина, що містить 55% шовку та 45% Єгипетського коттону. Вона трохи важча та міцніша за чистий шовк. Так само як шовк, вона добре реагує на зміну температур, є досить компактною та м’якою для шкіри.

Egyptian Cotton (єгипетська бавовна)
Єгипетська бавовна – порівняно рідкісний матеріал, виготовлений з довгих волокон, скручених у тонку пряжу. Ця тканина дуже легка, швидко сохне, м’яка та міцна. Виготовлені з єгипетської бавовни товари COCOON є легшими та компактнішими за вироби, виготовлені зі звичайної бавовни. Це хороший компроміс між звичайною бавовною та шовком.

Cotton (бавовна)
Високоякісна бавовна дихає, підтримує природне відведення вологи та є дуже приємною на дотик. Бавовна міцна та може пратися у пральній машині.

Organic Cotton (органічна бавовна)
Органічна бавовна, що використовується у виробах COCOON – дуже легка та якісна міцна тканина. Вона дихає та є м’якою на дотик.

Flannel (фланель)
Фланель – особливий вид чесаної, дуже м’якої та теплої тканини з бавовни. Особлива структура поверхні додає до властивостей звичайної бавовни ще ефективніше теплозбереження. Фланель відмінно підходить для використання в якості матеріалу для вкладишів у спальник в холодних умовах, або як заміна спальнику в теплу погоду.

Merino Wool (овеча вовна)
Вівці Мерино дають високоякісну вовну, яка не дратує шкіру. Вовна Merino м’яка, легка та має відмінні показники збереження тепла та терморегуляції. Повітря може легко проходити каналами всередині волокон шерсті, шкіра, відповідно, дихає та позбувається надмірних випаровувань тіла. Навіть при використанні протягом тривалого часу, вовна merino не всмоктує неприємних запахів та залишається вільною від мікробів.

Thermolite Silkweight
COCOON Thermolite Silkweight – поєднання найкращих характеристик шовку (30%) та матеріалу Thermolite (70%) в унікальній тканині з переплетенням Ripstop. Матеріал зберігає тепло навіть у вологому стані, залишаючись при цьому дуже легким. Структура пустотілих волокон втримує тепле повітря всередині, що забезпечує відмінну теплоізоляцію. Крім того, ця тканина щвидко відводить вологу від шкіри та швидко сохне.

Thermolite Performer
Thermolite забезпечує максимальне збереження тепла та комфорт при найменшій вазі, виконуючи свої функції навіть у вологому стані. Повітряні канали всередині волокон затримують повітря для найкращої теплоізоляції. Крім того Thermolite висихає на 20% швидше за інші тканини, призначені для збереження тепла та на 50% швидше за бавовну. Ця тканина відводить вологу від шкіри на поверхню матеріалу, де вона може випаровуватися значно швидше.

Thermolite Radiator
До всіх найкращих властивостей Thermolite додається ще більша ефективність збереження тепла. Вкладиші COCOON Mummyliners та TravelSheets, виготовлені з Thermolite Radiator значно збільшують "теплоту" спальника.

CoolMax®
100% Polyester CoolMax – тканина яка найшвидше відводить вологу від тіла та висихає. Вона має волокна з 4-ма каналами всередині, через які запах відводіться від тіла. CoolMax добре дихає та практично не потребує особливих умов догляду.

Microfiber (мікрофібра)
Мікрофібра(100% Поліестер) – легка приємна на дотик тканина, яка швидко сохне та дихає.

Microfleece (мікрофліс)
Мікрофлісова тканина легка та компактна. Крім того вона добре зігріває, відводить неприємний запах від тіла та гвидко сохне. Тому вона є дуже практичною у вологих умовах.